O mnie

O mnieCześć! Jestem Maciek. W 2015 roku skończyłem 30 lat. Mam wspaniałą żonę i dwójkę małych szkrabów, które są moim oczkiem w głowie. Pracuję obecnie jako kontroler finansowy w firmie usługowej.

Co możesz zyskać czytając bloga:

Chcę pokazać Ci jak pracować lepiej, efektywniej.

Jak zdobyć lepszą pracę.

Jak lepiej sobie radzić w pracy i życiu.

Jak osiągnąć wolność finansową.

Jak mieć większy wpływ na nasze otoczenie.

Jak się bardziej cieszyć z życia.

 

Nie jestem ekspertem w powyższych tematach. Uważam jednak, że mimo mojego wieku (dla niektórych to mało)  mam już pewne doświadczenia, które pomogą Ci w osiągnięciu powyższych. Nie mam dla Ciebie rozwiązania jak w miesiąc zarobić milion, jednak mogę Ci pomóc na niego zapracować. Życie to nie sprint, to maraton, i tylko Ci którzy będą o tym pamiętać, będą mogli osiągnąć wiele. Pewien miliarder kiedyś powiedział, że jego ulubioną książką jest ta o wyścigu żółwia i zająca: żółw wygrywa w niej za każdym razem 🙂

Oprócz wspaniałej rodziny, z którą uwielbiam spędzać czas, mam pracę, która sprawia mi przyjemność. Poza tym, że jest źródłem przyjemności, to według kalkulatorów wynagrodzeń zapewnia mi wynagrodzenie wyższe niż 95% Polaków. Pracuję w standardowym wymiarze godzin, nie muszę pracować w nadgodzinach, bo nauczyłem się efektywnie wykonywać swoją pracę, dzięki czemu mam czas na realizowanie swoich pasji. Jeśli chciałbyś wiedzieć jak to robię oraz poznać moją opinię na tematy związane z pracą i życiem, zachęcam do zapisania się na newsletter. Będziesz otrzymywać informacje o nowych artykułach jako pierwszy, a dodatkowo dostaniesz wiele bonusów, do których nie zapisani nie mają dostępu.

6 przydatnych Exceli i ebook!
Darmowy ebook: "2 lata pracy - jak osiągnąć sukces", gotowe excele do negocjacji ceny mieszkania, analizy inwestycji i inne
Newsletter wysyłam raz w tygodniu.

 

Dodatkowo pokażę Ci drogi do wolności finansowej. Sam do niej dążę i uważam, że uda mi się tego dokonać przed 45 urodzinami. Tego również Tobie życzę, a nawet, żebyś osiągnął ją jeszcze wcześniej! Mam jasno określony cel i plan jak go osiągnąć. Dróg do wolności finansowej jest wiele. Pokażę Ci jak najwięcej z nich.

Moją pasją jest aktywne uprawianie sportu: głównie rower i basen. Lubię także czytać książki, grać na konsoli, dyskutować i leniuchować. Uwielbiam zwiedzać świat oraz uczyć się języków obcych.

To chyba tyle o mnie. Jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz do mnie napisać na maciej@lepszapracalepszezycie.pl

Pozdrawiam Maciek

 

Sprawdź listę najpopularniejszych artykułów:

1. Dlaczego nie warto kupować mieszkania

2. Dlaczego wybieram wynajem mieszkań jako najlepszą inwestycję

3. Jak negocjować cenę mieszkania

4. Czy warto znać angielski, lub inny drugi język

5. Czy opłaca się kupić mieszkanie na wynajem – analiza planowanej inwestycji